skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Yeni Salonda Yeni Başlangıçlar

Çankaya Belediyesi, Çankayalı çiftlere ve konuklarına daha iyi hizmet verebilmek için yenilediği Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu’nun açılışını yapmaya hazırlanıyor.

Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu, yepyeni ve modern yüzüyle 18 Kasım’dan itibaren yeni başlangıçların ilk basamağı olacak.

Çankaya Belediyesi, Çankayalı çiftlere ve konuklarına daha iyi hizmet verebilmek üzere yenilediği Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikah Salonu’nu açmaya hazır. 23 yıldır Çankayalılara hizmet veren salon, 18 Kasım’dan itibaren yeni “evet”lere yepyeni ve modern haliyle ev sahipliği yapacak.

Özellikle yaz aylarında talebin yoğun olarak arttığı nikah salonunun yanı sıra misafirlerin ağırlandığı, özel günler için toplantı ya da kutlamaların düzenlendiği kokteyl salonu da yeni haliyle Çankayalılara hizmet verecek.

Salonun sayısız çiftin en mutlu günlerine ev sahipliği yaptığını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Aynı zamanda pek çok toplantının, seminerin, kutlamanın da gerçekleştiği salonumuzun alt yapısı ve iç dekoru yenilendi. Kurtuluş Parkı’nda yeşille bütünleşmiş bir alanda yer alan salon, renkli çiçekleri ve bahçe düzenlemesi ile de göz dolduracak” diye konuştu.

Yeni yatırımlar yapmalarının yanı sıra, yıpranmış binaları da tamamen yenilediklerini belirten Taşdelen, “İlk olarak, 25 yıldır Ankara’ya hizmet vermiş olan Yılmaz Güney Sahnemizi yıkıp yeniden yaptık. Kültür-sanat etkinlikleri ve konferanslara ev sahipliği yapan sahnenin ardından nikah salonumuzu da yeni haliyle hizmete sunacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Back To Top