skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi Zafertepe Mahallesi bölgesinde çok yakında hizmete açacağı Martı Gündüz Bakımevinde çalışmalar hızla devam ediyor. Güvenlikli, modern ve konforlu bir mimariyle hizmet verecek kreş, çok yakında kapılarını minik sahiplerine açacak.

Güvenlikli, modern ve konforlu mimarisiyle, Zafertepe Mahallesi bölgesinde hizmet verecek Martı Gündüz Bakımevi çok yakında kapılarını minik sahiplerine açacak. Sahip olduğu gündüz bakımevleri sayısı ile yerel yönetimler arasında ilk sırada olan Çankaya Belediyesi, Martı Gündüz Bakımevi ile sayısını 12’ye yükseltmiş olacak.

Yaptığı çalışmalar arasında önceliği eğitime veren Belediye, çocukların okul öncesi eğitimlerini yüksek kalitede alabilmeleri ve kadınların özgürce ekonomik hayata katılabilmeleri için kreş sayısını artırmaya devam edecek. Yılın son üç ayında yapılan yatırımlar arasında 2 yeni kreş temeli de atan Çankaya Belediyesi, 2017 yılında bir yeni kreş temeli daha atacak. Dönem sonuna kadar Çankaya Belediyesi 15 kreşe sahip olacak ve 2000 çocuğa hizmet vermiş olacak.

Uzun gagası, paçalı ayakları ile kuş türleri arasında en cesur ve sosyal olarak bilinen Martı isminin konulduğu gündüz bakımevi, çok yakında kapılarını miniklere açacak.

Back To Top